Zakłady na żywo

Każdy, kto na popularnych blogach bukmacherskich poszukiwał informacji o tym, jak obstawiać mecze sportowe, z pewnością natknął się na informacje o zakładach live. Są to zakłady, które można podejmować w trakcie trwania samego wydarzenia, z pewnością więc należą do jednych z najbardziej emocjonujących. Kursy oferowane przez bukmachera w trakcie zakładów live są zmieniane na bieżąco. Mogą one zostać zablokowane w sytuacjach, które dają oczywistą sytuację do zdobycia gola, np. podczas rzutu karnego. Ten rodzaj zakładów z pewnością jest bardzo atrakcyjny dla osób, które grając u bukmachera szukają silnych emocji.

 

Wybieraj tylko legalne firmy bukmacherskie

Osoby pochłonięte zakładami nigdy nie powinny zapominać o tym, by wybierać bukmacherów działających legalnie. Dzięki temu będą pewne, że ich wygrana zostanie uiszczona, a przede wszystkim będą mogli spać spokojnie ze świadomością, że nie grają wbrew prawu, które przewiduje kary finansowe lub nawet karę pozbawienia wolności do lat trzech dla osób robiących zakłady w nielegalnych firmach. Ogromną zaletą zakładów live jest możliwość grania po bardzo wysokim kursie. Jeśli wynik będzie zgodny z tym, co obstawialiśmy, wygrana przez nas kwota prawie natychmiast znajdzie się na naszym koncie. Możliwość wysokiego i w dodatku szybkiego zarobku jest tym, co sprawia, że coraz więcej graczy wybiera zakłady live. Emocjonujące dla graczy jest to, że mają możliwość typowania aż do ostatniej minuty wydarzenia. Najpopularniejsze serwisy bukmacherskie w Polsce oferują szeroki wybór dyscyplin sportowych, które można obstawiać live.

 

Cierpliwość, kluczem do sukcesu

Ważną cechą gracza wybierającego zakłady live powinna być cierpliwość. Lepiej obstawiać mniej zdarzeń, ale w sposób wyważony, niż typować pochopnie i stracić. Osoby impulsywne narażone są więc w przypadku zakładów live na duże straty. Osoby doświadczone doradzają uważną obserwację gry i typowanie zgodne ze swoimi przewidywaniami i intuicją, nie polecają natomiast typowania w zakładach live typowo losowych zdarzeń na meczu (jak na przykład: która drużyna rozpocznie mecz).