Mit nr 1

Mięsień brzuszny różni się od regularnego mięśnia.

Twoje mięśnie brzucha są jak każdy inny mięsień w twoim ciele. Brzuch różni się jedynie położeniem i w przeciwieństwie do bicepsów czy quadów nie spoczywa na kościstej powierzchni. Dlatego powinieneś ćwiczyć je w taki sam sposób, w jaki ćwiczysz, powiedzmy, bicepsy lub klatkę piersiową. Podstawowe prawa fizjologii odnoszą się do wszystkich mięśni, w tym do mięśni brzucha. Oznacza to, że musisz wykonywać ćwiczenia we właściwej płaszczyźnie ruchu, aby skutecznie pracować z mięśniami.

Mit nr 2

Musisz codziennie trenować swój abs.

Zasady treningu siłowego stwierdzają, że powinieneś przynajmniej podać mięśnie, dzień odpoczynku, aby odzyskać i dotyczy to również Twojego brzucha. Zamiast codziennie pracować z plecami, rób je co drugi dzień lub nawet trzy razy w tygodniu. Potrzebują przerwy tak jak reszta ciała. Sztuką jest ich ciężko trenować.

Mit nr 3

Wykonując ćwiczenia abs pozbędziesz się tłuszczu brzusznego.

Nie ma czegoś takiego jak redukcja punktowa. Ludzie zakładają, że jeśli masz złoże tłuszczu na brzuchu, ćwiczenia mięśni leżące u podstaw tłuszczu sprawi, że odejdzie. Ale zakładają, że źle. Nie możesz pozbyć się tłuszczu z mięśnia, wielokrotnie ćwicząc tę ​​część ciała. Jedynym sposobem na spalanie tłuszczu z brzucha jest długotrwałe ćwiczenia i zdrowa dieta niskokaloryczna.

Mit nr 4

Aby osiągnąć zyski, wymagane są wysokie powtórzenia.

Jak już wcześniej czytałeś, abs są jak każdy inny mięsień w twoim ciele. Oznacza to, że powinieneś ćwiczyć swoje mięśnie brzucha w ten sam sposób, co pozostałe grupy mięśniowe. Aby wzmocnić siłę mięśni brzucha, musisz przeciążać mięśnie.

Mit nr 5

Każdy może mieć płaski brzuch.

Dla wielu osób fizjologicznie nie jest możliwe uzyskanie płaskiego brzucha. U większości z nas mięśnie brzucha są nieco zaokrąglone, a nie płaskie. Wiek, genetyka, płeć wszystkie te czynniki decydują o wielkości, kształcie i wyglądzie twojego brzucha.

Mit nr 6

Jeśli masz złe plecy, trening abs pogorszy to.

Trening Twojego brzucha wzmocni Cię. Przeciwne mięśnie w tobie zawsze pomagają sobie nawzajem. Więc jeśli masz słabe mięśnie brzucha, obciążenie pracą spada na plecy. Więc wzmocnij mięśnie brzucha, a twoje plecy również staną się silniejsze.

Nie marnuj czasu, padając ofiarą sześciu głównych mitów ab. Trenuj inteligentnie zgodnie z naukowo opartymi technikami treningowymi i uzyskaj super abs.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.