Jak wszyscy wiemy jakiś czas temu ruszyła nasza ukochana liga mistrzów, czyli najlepsza liga świata w piłce nożnej. Od kilku tygodni wszyscy fani i kibice mogą od nowa podziwiać występu najlepszych piłkarzy na świecie, Cristiano Ronaldo, Leo Messiego czy Luki Modrica. Wszyscy spotykamy się przed przed telewizorami i oglądamy najlepsze mecze na najwyższym poziomie.

Oprócz oglądania meczy, można również obstawiać ligę mistrzów u bukmacherów. Zakłady bukmacherskie już są dostępne i mają bardzo ciekawe kursy. Korzystając z okazji chcielibyśmy przekazać wszystkim kiciom bardzo ważne informację. W tym roku czekają nas zmiany w tych rozgrywkach ligi mistrzów. Zmieniły się przede wszystkim godziny spotkań. Zamiast tradycyjnej już godziny 20:45, po dwa mecze wtorkowe i środowe będą emitowane o godzinie 19:00. Reszta spotkań będzie zaczynać się punktualnie o 21:00. Oczywiście każdy mecz zostanie pokazany na żywo.

Gdzie oglądać ligę mistrzów w internecie? 

Tutaj pojawia się większy problem, ponieważ nie mamy nigdzie za darmo takich możliwości i mecze musimy oglądać na zagranicznych kanałach. Na szczęście jest ich bardzo dużo, dlatego warto śledzić takie serwisy jak betonline, ponieważ tam na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Niestety te transmisje zazwyczaj są w języku angielskim. Uwaga! Pamiętajmy jednak, że oglądanie z nielegalnych źródeł może sprawić sporo kłopotów i problemów, zatem zalecamy korzystać tylko wyłącznie z tych pewnych źródeł.

Gdzie najlepiej oglądać mecze w telewizji, aby nie przegapić żadnego ważnego wydarzenia? 

Prawa do transmisji tegorocznych rozgrywek ligi mistrzów posiada Polsat. To właśnie ten kanał pokaże nam wszystkie mecze grupowe, oraz fazę pucharową, a także przez wszystkich wyczekiwany finał. Telewizja polsat przygotowała nawet specjalny kanał polsat sport premium, gdzie możemy oglądać mecze w najwyższej jakości.

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.