Dwudziesty pierwszy wiek to czas wielkich zmian, nie tylko w dziedzinach takich jak medycyna, transport czy informatyce – ponieważ w zakładach bukmacherskich też sporo się zmieniło. Powoli do lamusa odchodzą zwykłe, stacjonarne punkty bukmacherskie, ale wciąż trwa bitwa o tytuł najlepszej, bukmacherskiej aplikacji mobilnej. Jednakże głównym pytaniem, jakie zadaje sobie większość typerów jest to, dlaczego akurat wszyscy rzucili się na aplikacje mobilne.

Zalety, które przeważają nad tym, co oferują punkty naziemne

Na pewno główną zaletą bukmacherskich aplikacji na smartfona jest to, że umożliwiają one nam typowanie zakładów bukmacherskich z dowolnego miejsca na świecie i o dowolnym czasie. Wystarczy nam tylko telefon oraz zasięg, by można było skorzystać z internetu. Oprócz tego, dodatkowymi zaletami są :

– Transmisje na żywo za darmo – Mobilne wersje stron internetowych rzadko kiedy umożliwiają oglądanie transmisji online na żywo. Aplikacje za to posiadają takie funkcje, dzięki czemu bezpośrednią relację z danego wydarzenia sportowego mamy pod ręką, bez potrzeby szukania transmisji po niepewnych stronach internetowych.

– Promocje od bukmacherów w aplikacjach – Większość bukmacherów oferuje dodatkowe bonusy za samo zainstalowanie ich aplikacji mobilnej i dokonanie pierwszej wpłaty za jej pomocą. Nie są to duże kwoty, ale jak wiadomo nie od dziś, lepiej je mieć niż je chcieć, dlatego też choćby dla tego warto zainstalować mobilną aplikację bukmachera.

– Dostęp do wszystkich funkcji bukmachera – możemy obstawiać zakłady, sprawdzać statystyki, wpłacać i wypłacać pieniądze z naszego konta.

Aplikacje są lepsze od stron internetowych, ponieważ umożliwiają wprowadzenie wszystkich rozwiązań znanych z normalnej wersji strony internetowej, jednocześnie pozwalając nam na większą mobilność. Co więcej, aplikacje oferują także szereg specjalnych funkcji dostępnych tylko za ich pośrednictwem, jak np. powiadomienie o zamknięciu kuponu lub też wibracja w momencie, gdy w interesującym nas meczu padnie gol. Przy stronach internetowych niestety nie mamy tych możliwości, na dodatek jesteśmy zmuszeni siedzieć przy ekranie, podczas gdy jeśli mamy przy sobie smartfona, możemy udać się praktycznie wszędzie.

Trzech najlepszych bukmacherów z aplikacjami mobilnymi

  1. STS – jako pierwszy bukmacher zaproponował nam obstawianie przy użyciu aplikacji. Sam program jest atrakcyjny, dobrze wykonany i pozwala na swobodne obstawianie. Wszystko działa bardzo szybko, a w dodatku mamy dostęp do wielu atrakcyjnych funkcji, które ułatwią nam stawianie kuponów.
  2. Fortuna – aplikacja od Fortuna pozwala nam skorzystać z dziesiątek dodatkowych opcji i funkcjonalności. Zdarza się jednak czasem, że zawiesza się i nie odpowiada, ale takie momenty są rzadkością. Aplikację Fortuny pobrać można z oficjalnej strony bukmachera.
  3. Betclic – aplikacja od Betclic jest czytelna, działa szybko i oferuje dostęp do najważniejszych funkcji, a także wielu innych przydatnych opcji. Z pozycji telefonu uzyskujemy dostęp do tego, co niezbędne.

źródło: https://betnet.pl