Reklama jest dźwignią handlu. Pamiętając o tej zasadzie przedsiębiorcy chętnie inwestują w gadżety, które mają przypominać o ich działalności. Ulotki i plakaty już od dawna stały się niemodne, ponieważ nie przynoszą wymiernych efektów. Jak zatem zachęcić potencjalnego klienta do zabrania reklamy, a co więcej, do przywiązania się do niej? Dobrym pomysłem jest dobranie gadżetu, który będzie funkcjonalny i estetyczny.

Kubki reklamowe – pamiątka na długie lata

Jednym z trafionych pomysłów na wspomnianą wcześniej reklamę są kubki. Jest to przedmiot codziennego użytku sprawdzający się zarówno w domu, jak i w pracy. Oferowanie go klientom, w ramach podziękowania za skorzystanie z usługi przynosi liczne korzyści. Pierwszą z nich jest promowanie marki przez obdarowanego. Pijąc kawę, herbatę lub inny ulubiony napój z tego gadżetu, pokazuje on osobom ze swojego otoczenia, że ufa naszej firmie i chętnie ją promuje.

Kolejną pozytywną kwestią jest oswajanie się samego klienta z naszą marką. Używając codziennie kubka podświadomie o niej myśli. Nasze logo pozostaje w jego pamięci, a dodatkowo, pozostawia przyjemne wspomnienia. Chyba każdemu z nas gorąca kawa kojarzy się z chwilą relaksu? Wdrukowując naszemu klientowi swoje usługi możemy być pewni, że gdy będzie potrzebował pomocy firmy z branży, którą się zajmujemy, pierwsze kroki skieruje właśnie do nas. Niemal pewne jest również to, iż spytany o polecenie konkretnej usługi, wskaże właśnie nas.

Następną korzyścią jest przywiązanie klienta do naszej firmy. Dając mu prezent w postaci kubka, oprócz reklamy zyskamy również radość człowieka, którego doceniamy za to, że wybrał właśnie nasze usługi. Pamiętając o przyjemnym wrażeniu towarzyszącemu mu przy transakcji zapewne chętnie do nas wróci.

Ciekawe propozycje opisywanych gadżetów możemy znaleźć na stronie: kubki reklamowe. Znajdziemy tam spersonalizowane kubki dopasowane do potrzeb naszej firmy. Jeżeli chcemy wyróżniać się wielkością, estetyką, fantazją czy kolorystyką, możemy dobrać odpowiednią propozycję. Poza klasycznymi kubkami możemy przebierać w filiżankach ze spodkami, a także w szkle.