Jest obecnie kilku bardzo wartościowych piłkarzy, którzy zdominowali cały piłkarski świat i są fenomenami. Dzisiaj pragniemy przedstawić sylwetki trzech najpopularniejszych piłkarzy na świecie, którzy każdego roku zbierają nowych fanów i są idolami milionów ludzi na całym globie. Bukmacherzy uwielbiają tych piłkarzy, ponieważ na nich talencie zarabiają krocie.

Najlepsi piłkarze świata

Pierwszym z nich jest bez wątpienia Cristiano Ronaldo. Portugalczyk, który na początku kariery zabłysnął w barwach klubu manchester united, a następnie zrobił zawrotną karierę w słynnym realu madryt. Na swoim koncie ma mnóstwo tytułów klubowych, jak i drużynowych, a także setki ważnych rekordów świata i nagród indywidualnych. W ostatnich latach jest numerem jeden według wszystkich rankingów.

Drugim najpopularniejszym zawodnikiem jest Lionel Messi, czyli argentyński piłkarz występujący na pozycji pomocnika lub napastnika w bardzo znanym hiszpańskim klubie FC Barcelona. To jest fenomen, którego chyba nawet nie trzeba opisywać. Tak jak Ronaldo ma na swoim koncie bardzo dużo nagród i tytułów. Zalicza się do nielicznego grona zawodników, którzy zdobyli prawie wszystko co było możliwe do zdobycia. Od zawsze gra w jednym klubie i jest jego wychowankiem.

Ostatnim ważnym piłkarzem obecnego stulecia jest Neymar. Taki popularny brazylijski piłkarz występujący na pozycji pomocnika lub napastnika we francuskim klubie Paris Saint-Germain. Obecnie jest to najdroższy piłkarz świata i na pewno długo nim pozostanie. Jest najmłodszym fenomenem jeśli chodzi o drybling i poczucie gry. Swoimi sztuczkami zachwyca miliony na całym świecie. Według większości rankingów jest najbardziej uzdolnionym brazylijskim piłkarzem w historii.

źródło: zakłady bukmacherskie online